KURALLAR YENİDEN YAZILIYOR

Kaan Reklam; ekibimizin 27 yılı bulan reklam tecrübesiyle yola çıkarak tasarım, tabela imalat ve montaj, dijital baskı, medya planlama ve satın alma şirketi olarak kuruldu.
Dijital dünyaya sadece ayak uydurmakla kalmayıp liderlik yaparak reklam sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi ve Anadolu'da reklam çalışmalarını profesyonelliğe taşıyarak iş ortaklarına tam hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

TEMELLER SAĞLAM ATILIYOR

Hayallerle başlayan yolculuklara yön verip, en uygun mecralarda en dikkat çekici kampanyaları tasarlıyoruz. İş ortaklarımızın isteklerine kulak, tasarımlara ise can verip açık havaya salıyoruz. Açık havaya salınan bu görseller büyüyor ve iş ortaklarımız ile birlikte arenada yerini alıyor.

GÜÇLÜ GÖRSEL İLETİŞİM & ETKİLEŞİM

Ekibimizin nihai hedefi, cesur ve efektif olmak. Bu nedenle dinamik ve esnek iş akışımız sayesinde markaların tüketicileri ile anlamlı ve sürekli ilişkiler kurabilmesine yardımcı oluyoruz. Kısa süreli çözümlere değil, uzun vadeli hedeflere ve etkili sonuçlara odaklanarak gerçek bir iş ortağı gibi hareket ediyoruz.

İŞİMİZİ SEVİYORUZ

Yeryüzündeki bütün sektörlerin değiştiği ve başkalaştığı günümüzde, geleneksel ajans kültüründen uzak, entegre iletişim yöntemlerinin uygulandığı ve gittikçe dijitale dönen dünyanın hızına hız katacak fikirlerin peşinden koşuyoruz. Veriden güç alan stratejilerle sonuç odaklı hikaye anlatımını harmanlayarak işimizi kusursuz hale getirmeye çalışıyoruz.

Çünkü biz işimizi çok seviyoruz.

Kariyer Fırsatları

Kaan Reklam ailesi sizlere alanında uzman tasarım, baskı ve imalat ekibinde yer alma fırsatı sunuyor. Siz de bize katılmak isterseniz aşağıdaki buton ile iş başvuru formunu doldurarak kariyerinize Malatya ve bölgenin en iyi reklam ajansında devam etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

TECRÜBEMİZDEN YARARLANIN

Kaan Reklam olarak 27 yıla yaklaşan sektör birikimimizi müşterilerimiz ile paylaşarak; onlara, reklam ve tanıtım süreçlerinde rakiplerinden bir adım önde olma şansı veriyoruz.

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

İddia ediyoruz Kaan Reklam olarak yapamayacağımız hiçbir iş yoktur. Firma olarak temel anlayışımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ekonomik ve en kaliteli şekilde gidermektir.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

İddia ediyoruz bizden daha hızlı çözüm üretebilen, uygulayabilen ve yaptığı işe yıllarca garanti verebilen bir ajans ile şimdiye dek çalışmadınız. iz hep yanınızdayız.